Dawnie | Oroniel15 | Metal

Bílá nemusí být zdrojem světla.

Květen 2010

Kdo je mým vzorem?

16. května 2010 v 21:51 | Sirion
Rozhodl jsem se uvést seznam lidí, kteří mně inspirovali, inspirují nebo na mně mají vliv.

Tokurinkumi Katekarin - Spisovatel, filozof, básník...
Můj otec
Můj bratranec
Můj děda
Můj spolužák
Mark Crilley - kreslíř mangy

Seznam se bude dále rozvíjet!

Tokurinkumi Katekarin

16. května 2010 v 21:43 | Sirion
Spisovatel, básník a filozof (zatím na amatérské úrovni)

Tokurinkumi Katekarin (jméno je zřejmě pravé) se narodil v roce 1993 a dosud (2010) žije v České republice. Vystudoval základní školu a nyní studuje gymnázium. Jelikož si potrpí na tajnostech a záhadách, nevíme o něm mnoho. Z toho co je známo je jasné, že se zabívá japonskem, zejména pak japonštinou, anatomií, nadpřirozenými jevy a silami, filozofií a literaturou a je věřící. Je autorem několika děl - povídek, několika básní, ale zejména různými výroky a filosofickým spisem. Ve všech výše uvedených věcech není nikterak odborně vzdělán a je pouze samouk. V současné době rozvíjí svůj filozofický spis a pracuje na knize. Autorství dalších děl se musí teprve prokázat.

Moje tvorba

9. května 2010 v 23:07 | Sirion |  Články
Veškerou moji tvorbu - povídky, básničky, obrázky... - najdete na stránkách http://scriptor.wz.cz/ Pokud budete chtít vytvořit nějaké dílo na přání pište zde :-)

Moje první kniha

9. května 2010 v 21:37 | Sirion |  Články
Před nedávnem jsem se rozhodl, že po napsání několika básní a povídky by to chtělo něco jiného, rozsáhlejšího. A tak jsem začal psát svoji první knihu. Označil bych to za román, ale uvidíme co z toho vzejde. V současné době jsem na 11 stránkách a nemůžu se hnout dál.

Kniha vypráví příběh o lidském chlapci, který se stane královským rytířem. Stojí v čele oddílu elfů, elitních zabijáků, kteří jsou ochotni splnit jeho nejmenší přání. Na svých cestách však narazí na různé lidi, stanou se různé události a on pochopí, že Království není tak úžasné a nestará se tolik o lidské blaho jak se domníval. A tak se se svými muži vzepře králi a začne budovat vojsko z elfů a orků. Má ovšem naději proti desetinásobné přesile špičkově vycvičených rytířů s prvotřídní výstrojí?